Przejdź do treści

ARAURE OF XENON Shine and Smile

Po domowemu: Aria, Arysia, Arula, Aruszka

Płeć: suczka,

Data urodzenia: 09.03.2019

Ojciec: XENON OF KENSHI The Glow Of The Snowy Star

Matka: UNIKA OF FURIO The Glow Of The Snowy Star

Badania: HD:A, ED – 0/0, oczy: OK+ gonioskopia, serce czyste

Właściciel: Angelika Trzmielewska – Roszak

Hodowca: Angelika Trzmielewska – Roszak

Wzrost: 53 cm

 Mioty: C,D

Opis

Aria to wyczekana i wychuchana przez nas suczka. Córka po pochodzących z topowej polskiej  hodowli, niezwykle wszechstronnych i otwartych na nowe wyzwania psach – UNIKA OF FURIO The Glow OF The Snowy Star i XENON OF KENSHI The Glow of The Snowy Star. W jej rodowodzie znajdziemy wybitnych przodków z wielu krajów Europy. 

Wybierając suczkę niezwykle ważna była dla nas jej chęć do współpracy. Nie pomyliliśmy się, nasz wybór okazał się strzałem w dziesiątkę! Aria uwielbia pracę z człowiekiem oraz naukę nowych rzeczy. Jest zrównoważona, posłuszna, szybko się uczy. Jej ogromną zaletą jest nie uleganie wysokim emocjom, dzięki czemu z łatwością skupia się na treningach, a na co dzień jest bardzo grzecznym i spokojnym psem. Dobrze zsocjalizowana odnajduje się zarówno w towarzystwie zwierząt oraz ludzi. W kontaktach z dziećmi jest niezwykle delikatna i troskliwa.  Ukończyła Psie Przedszkole z odwagą stawiając czoła wszelkim wyzwaniom i pokazując innym szczeniakom, że Samoyed to wszechstronna i inteligentna bestia! W wolnych chwilach umilamy jej czas zabawami węchowymi, które zawsze dają jej wiele radości. Arysia świetnie sprawdza się też w sportach, trenuje canicross i agility. 

Anatomicznie Aria jest średniej wielkości elegancką suczką o doskonałych proporcjach i ciemnym pigmencie. Jej atuty to doskonała bez względu na porę roku szata, piękna głowa z solidną kufą, wspaniała, dumnie noszona szyja otulona gęstą kryzą i bajecznie zakręcony, wzorcowo noszony ogon.

Rodowód

KONTAKT

E-mail: shineandsmile.samoyeds@gmail.com

Adres: Głodowo, 62-590 Golina (woj. Wielkopolskie), Polska

Nasze psy są badane pod kątem dysplazji bioder i łokci przez lek. wet. Macieja Gogulskiego w Przychodni Weterynaryjnej Gogulscy w Borówcu k. Poznania.

Zdrowie oczu naszych psów sprawdza i poświadcza certyfikatami okulista lek. wet. Piotr Dąbrowski z Poznania (ESVO). 

Szczenięta odchowujemy na karmie Morsel.
 
Nasza hodowla jest pod opieką prawną Kancelarii Prawa Kynologicznego.

Formularz kontaktowy