Przejdź do treści

Angelika

Pomysłodawczyni i założycielka hodowli, jej mózg i serce. Nadaje kierunek rozwojowi, a jej wiedza stanowi platformę dla naszych działań. Ukończyła kurs behawiorystyki i tresury psów. Stanowi to merytoryczne podstawy dla socjalizacji psów oraz ich szkolenia. Zajmuje się przygotowaniem naszych suczek do wystaw, a także handlingiem. Otacza nasze psy miłością i troską. Nieustannie dąży do poznania wszystkich tajemnic świata samoyedów biorąc udział w wielu szkoleniach i warsztatach. Przy niej nasze psy odnajdują spokój i radość, dzięki czemu z ich pyszczków nigdy nie schodzi uśmiech.

Filip

Wielki miłośnik wszystkich psów. Wielogodzinne spacery z psem to jego sposób na oderwanie się od rzeczywistości. Filip jest maszerem naszej suczki, dba o jej formę, trenuje z nią Canicross przygotowując ją do zawodów psich zaprzęgów. W hodowli zajmuje się naszą stroną internetową oraz oprawą graficzną. Stara się uwiecznić radosne chwile z naszymi samoyedami biegając za nimi z aparatem i kamerą.

KONTAKT

E-mail: shineandsmile.samoyeds@gmail.com

Adres: Głodowo, 62-590 Golina (woj. Wielkopolskie), Polska

Nasze psy są badane pod kątem dysplazji bioder i łokci przez lek. wet. Macieja Gogulskiego w Przychodni Weterynaryjnej Gogulscy w Borówcu k. Poznania.

Zdrowie oczu naszych psów sprawdza i poświadcza certyfikatami okulista lek. wet. Piotr Dąbrowski z Poznania (ESVO). 

Szczenięta odchowujemy na karmie Morsel.
 
Nasza hodowla jest pod opieką prawną Kancelarii Prawa Kynologicznego.

Formularz kontaktowy