Przejdź do treści

UNIKA OF FURIO The Glow Of The Snowy Star

Po domowemu: Vega, Vedżka, Vegusia, Vedżira, Veguna 

Płeć: suczka,

Data urodzenia: 10.02.2015

Ojciec: Aklaro FAST & FURIOUS

Matka: INES WINKY The Glow Of The Snowy Star

Badania: HD:A, ED-0/0, oczy: OK + gonioskopia, serce czyste

Właściciel: Angelika Trzmielewska – Roszak

Hodowca: Mirosława Nowak

Wzrost: 54 cm 

Certyfikat Użytkowości
 
Egzamin Pies Towarzysz (PT1)
 
Mioty: A, B

Opis

Suczka pochodząca z jednej z topowych polskich hodowli. Córka imponującego reproduktora importowanego z Serbii – Aklaro Fast & Furious. W swym rodowodzie łączy geny znakomitych przodków z całego świata – w tym w dużej mierze angielskie, australijskie, francuskie i skandynawskie.

Wszechstronna suczka do zadań specjalnych 🙂 Wspaniała domowniczka o niesamowicie radosnym i troskliwym usposobieniu. Cierpliwa, czuła towarzyszka o wielkim serduszku. Niezwykle delikatna, opiekuńcza w stosunku do dzieci. Znakomita mama dla swoich szczeniąt. Ich strażniczka, przewodniczka, nauczycielka. Członek rodziny, przyjaciółka dzieci i wszelkich zwierzątek. Uwielbia towarzystwo człowieka, dlatego nie odstępuje nas przy codziennych czynnościach, towarzyszy nam w podróżach tych bliższych i dalszych. Zawsze otwarta na współpracę opierającą się na pozytywnych metodach i naszej obustronnej radości. Ułożona, bezproblemowa, bez tendencji niszczycielskich. Niezwykle posłuszna, co pozwoliło jej zdać egzamin z podstaw posłuszeństwa (Pies Towarzysz). Choć w domu jest bardzo spokojna, zamienia się w mały wulkan energii podczas zabaw na świeżym powietrzu. Jej żywiołowość, temperament i chęć pracy ukierunkowaliśmy w treningi biegowe, które doprowadziły do zaliczenia prób pracy i uzyskania Certyfikatu Użytkowości. Od jakiegoś czasu Vega próbuje swoich sił także w agility, rozkręca się z każdym treningiem. 

Anatomicznie jest to mocnej budowy kompaktowa suczka o prawidłowych proporcjach, ciemnej pigmentacji, doskonale osadzonym ogonie i ładnej w wyrazie głowie. Całość podkreśla gęsta, śnieżnobiała i łatwa w pielęgnacji szata, typowa dla Samoyeda. 

Rodowód

KONTAKT

E-mail: shineandsmile.samoyeds@gmail.com

Adres: Głodowo, 62-590 Golina (woj. Wielkopolskie), Polska

Nasze psy są badane pod kątem dysplazji bioder i łokci przez lek. wet. Macieja Gogulskiego w Przychodni Weterynaryjnej Gogulscy w Borówcu k. Poznania.

Zdrowie oczu naszych psów sprawdza i poświadcza certyfikatami okulista lek. wet. Piotr Dąbrowski z Poznania (ESVO). 

Szczenięta odchowujemy na karmie Morsel.
 
Nasza hodowla jest pod opieką prawną Kancelarii Prawa Kynologicznego.

Formularz kontaktowy