Przejdź do treści

DANGER OF HEARTBREAKER Shine and Smile

Po domowemu: Lexi, Lenia, Leniutek,

Płeć: suczka,

Data urodzenia: 01.01.2022

Ojciec: Aklaro HEARTBREAKER FOR ORLEANSNOW

Matka: ARAURE OF XENON Shine and Smile

Badania:  –

Właściciel: Angelika Trzmielewska – Roszak

Hodowca: Angelika Trzmielewska – Roszak

Wzrost: 55 cm

 

Opis

Córka wyhodowanej przez nas niezwykle zrównoważonej i wszechstronnej suczki Arii oraz imponującym i utytułowanym czeskim psie Hardy’m wyhodowanym w Serbii w znanej i prestiżowej hodowli Aklaro. W jej rodowodzie znajdziemy nie tylko wzorcowych, utytułowanych przodków, ale
też psy, które nie boją się pracy. Nasza Lexi to żywioł na czterech łapach, gwiazda wieczoru i łamaczka serc (po tatusiu :)). Jest niezwykle zwinną, skoczną, szybką i silną suczką z ogromnym potencjałem do sportu. Spodziewamy się, że może się polubić ze sportami zaprzęgowymi i agility. Podczas treningów silną motywacją są dla niej jedzenie i zabawa, ma duży zapał do wspólnych aktywności, często nagrodą jest dla niej sam fakt spędzania czasu z człowiekiem. Jednak zdarza jej się mieć swoje własne pomysły na dane ćwiczenie i potrafi uparcie dążyć do wdrożenia swoich wizji. Nic nie może się dziać bez jej obecności, dlatego zwykle znajduje się w samym centrum wydarzeń. Wychowana z dziećmi, uwielbia ich towarzystwo. To z jakim zapałem, równością i ostrożnością bawi się z nimi jest nie do opisania. Kocha cały świat i wszystkie istotki żywe! Miłość wylewa się z niej tak mocno, że czasami sami od niej uciekamy. Nierzadko nasi goście wzywają o pomoc, gdy 20 kg pcha im się na kolana. Oj tak, bycie naczelnym przytulasem to najwyraźniej jej życiowa misja. Jest największym słodziakiem w stadzie, choć bywa buntownikiem. Lubi na głos wyrazić swoje zdanie, gdy coś nie jest po jej myśli, ale nie jest uciążliwie szczekliwa . Jest w tej psinie coś czemu trudno się oprzeć – może to ten żywiołowy charakter, pieszczotliwość lub jej szelmowski uśmiech, a może wszystkie te cechy roztaczają wokół niej aurę przyjaźni i serdeczności roztapiając nawet najbardziej zlodowaciałe serca, dzięki czemu cieszy się ona ogromną sympatią nie tylko wśród ludzi, ale także innych przedstawicieli jej gatunku. Lexi wniosła do naszej rodziny ogrom miłości i radości, spore zamieszanie i podkręciła tempo życia jeszcze bardziej. Wciąż jest jeszcze młoda i zarówno psychicznie i fizycznie będzie się jeszcze zmieniać, jednak już teraz wiemy, że nie jest to ten typ samojeda, który pozwoli Ci na nudę.

KONTAKT

E-mail: shineandsmile.samoyeds@gmail.com

Adres: Głodowo, 62-590 Golina (woj. Wielkopolskie), Polska

Nasze psy są badane pod kątem dysplazji bioder i łokci przez lek. wet. Macieja Gogulskiego w Przychodni Weterynaryjnej Gogulscy w Borówcu k. Poznania.

Zdrowie oczu naszych psów sprawdza i poświadcza certyfikatami okulista lek. wet. Piotr Dąbrowski z Poznania (ESVO). 

Szczenięta odchowujemy na karmie Morsel.
 
Nasza hodowla jest pod opieką prawną Kancelarii Prawa Kynologicznego.

Formularz kontaktowy